Brúsenie hlavíc a strojčekov

Brúsenie strihacích hlavíc – strihacích nožov – Oster, Andis, Heiniger, Moser, Wahl, Aesculap.

Brúsime profesionálne strihacie hlavice – nože značky ANDIS, OSTER, HEINIGER WAHL, MOSER, LAUBE, ktoré sa na strojček upínajú odklápacím systémom. Tento systém je na strihanie psov a medzi veterinármi najrozšírenejší a vzájomne kompatibilný. Sú to tieto najčastejšie používané strojčeky. Oster Golden A5, Andis AGC, AGR, Moser max 45, KM1, KM2. atd.Neposielajte prosím čínske hlavy sú bez označenia výrobcu, je tam napísané len číslo, alebo hlavy King Kong a Brofa tieto hlavy nebrúsim ! ! !

Strihacie strojčeky s pevne našrobovaným nožom.

Na brúsenie strojčekov s pevne našrobovaným nožom napr. Oster 606, 616, 626, alebo Moser 1230, 1231, 1232, Wahl USA Animal Groming, Wahl Show Pro, Power Clipper GTS 1320, Andis MBG, Andis MP1, Zoofari, Thrive 301 musíte poslať celý strojček aby sme mohli po nabrúsení strojček nastaviť a odskúšať. Ak pošlete aj originál fľaštičku 9g balenia oleja ktorá je dodávaná  so strojčekom tak vám ju v cene brúsenia naplním Oster olejom. (extra vzlínavý)

Neposielajte prosím strojčeky Moser 1400, 1170, Oster Adjustable, Oster Artisan, Oster Finisher a iné s nožmi tenšími ako 2 mm. Tieto nože sa nebrúsia ale náhradné sa dajú kúpiť. Tak isto neposielajte strojček ktoré sa už niekto pokúšal amatérsky brúsiť ! ! !

Brúsenie nožov na strihanie oviec a koní.

Na brúsenie posielajte vždy oba nože. Brúsime všetky značky. EQUI CLIP, SAPHIR, HEINIGER, EUROCRAFT, KERBL, atd,