Zabaľ a pošli

Dodacie podmienky.

Vôbec nezážeží či je vaše mesto vzdialené od Púchova 30 alebo 300 km. Podmienky sú rovnaké. Brúsime do 5 dní od prijatia zákazky v sezóne do 10 dní (jar, leto) a ihneď odošleme späť k zákazníkovi. Nástroje posielajte doporučene a 1 triedou, urýchlite tak celý proces. Nástroje prosím starostlivo zabaliť. Kadernícke nožnice vložte do pôvodného obalu a zabezpečte nožnice proti otvoreniu. Obalovým materiálom nešetrite.

Lepšie nožnice, ktoré majú pevný obal, pošlite v pôvodnom obale zaistenom proti otvoreniu. Použite bublinkovú obálku alebo kartónovú krabičku a pošlite doporučene. Nezabudnite napísať spiatočnú adresu, telefón a stručný popis závady na nástroji. Strihacie hlavy posielajte poštou dôkladne zabalené aby sa nepoškodili. Môžete v pôvodnom blistrovom obale, ak už obal nemáte obaľte papierom každú hlavicu zvlášť, vložte do balíka alebo bublinkovej obálky. Obalovým materiálom nešetrite strihacie zuby sú veľmi jemné a vyhneme sa zbytočnej škode ktorú môže preprava spôsobiť.

Balíček s tovarom a dokladom o zaplatení z registračnej pokladnice bude zákazníkovi doručený doporučene 1 triedou Slovenskou poštou alebo podľa dohody. Za službu zaplatíte pri preberaní balíčka formou dobierky.

Ďakujem že využívate služby brúsenia LABKA.SK. Určite ste si všimli že od jari 2012 neplatíte pri brúsení hlavíc za náhradné diely ktoré aicky vymením bez toho aby som upozornil. Väčšinou je zodratý teflonový pásik, strhaný závit na šrobe alebo na strediacom ušku ktorý drží hlavicu v pracovnej polohe. Používam buď nové diely (teflonový pásik vždy) alebo keď vidím že je hlavica pred koncom životnosti, použijem starší z vyradenej hlavice ktoré mi posielate vy strihači – veterinári.

Ďakujem že posielate staré nepoužitelné alebo inak poškodené hlavice a pomáhate mne a sami sebe skvalitniť službu ktorú ste určite využili.